Obóz świąteczno – sylwestrowy już za nami. Tradycyjnie bazowaliśmy u p. Mrowcowej wraz z Poznaniakami. Kilka osób przyjechało już 27.12, a reszta dojechała 29.12.

W tatrach mieliśmy wymarzone zimowe warunki. Słoneczne mroźne dni i 3 stopień lawinowy który utrzymywał się przez większą część wyjazdu.

Każdy dzień a nawet wieczór był inny i każdy znalazł coś dla siebie:
Akcja Kasprowa Niżna
Akcja Czarna
Akcja Miętusia - Wielkie Kominy

Spacery i zdobywanie Szczytów :P tj: Giewont - Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch, Ornak – Siwa Przełęcz

Były też:

Narty
Bieganie
Wody Termalne

a wieczorami rozmowy do późna, śpiewanie przy ukulele, granie w taboo, a nawet udało nam się obejrzeć/wysłuchać jeden odcinek Klanu :P Atmosfera była naprawdę rodzinna :)

Sylwester z Poznaniakami wypadł znakomicie. Stoły były zastawione pysznymi potrawami (mięsko ze śliwką 1 miejsce:) ), sałatkami i masą kolorowych % witaminek. Były tańce, toasty i oczywiście tradycji stało się za dość: wyjście pod Harnasia i śpiewanie hymnu grotołaza. Wyjątkowa chwila, kto był ten wie. Wspólna imprezka trwała do białego rana oczywiście nie dla wszystkich :)

W imieniu Zarządu dziękujemy za wspólny wypad i zabawę :)

Z tatrzańskim HEJ
Alicja

 

Już niebawem, 2-go grudnia 2016 r o godz.19.00 odbędzie się Walne Zebranie Sopockiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego. Celem zebrania jest sprawozdanie z prac dotychczasowego Zarządu i wybór władz na kolejną kadencję oraz otwarta dyskusja nad kształtem i funkcjonowaniem naszego Klubu.

Prosimy wszystkich członków o liczne przybycie gdyż jest to najważniejsze spotkanie w ciągu roku.

Przypominam też, że zarówno bierne jak i czynne prawo wyborcze na zebraniu mają pełnoprawni członkowie Klubu, t.j. osoby z opłaconą składką na bieżący rok.

 

Pogrzeb tragicznie zmarłego naszego klubowego kolegi Łukasza Chrzanowskiego odbędzie się we czwartek 27 października 2016 roku o godz. 15:00 na Cmentarzu Łostowickim.

Msza żałobna odbędzie się we czwartek 27 października 2016 roku o godz. 17:30 w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3B w Gdańsku. Po nabożeństwie w kościele zostanie zaprezentowany pokaz-film o życiu i działalności Łukasza.

Spotkanie wspominkowe Łukasza Chrzanowskiego odbędzie się w piątek 28 października 2016 roku o godzinie 18:00 w siedzibie Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto (Baszta Biała) przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku.


Rodzina prosi o nieskładanie kwiatów i przekazanie w zamian darowizny na Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza konto: BOŚ S.A. O/Gdańsk 87 1540 1098 2001 5562 3339 0001.

 
Więcej artykułów…